Anasayfa - Hakkımızda
 

Firmamız TORBEY Endüstriyel Tasarım İnşaat Müh. Taah.Tur. San. ve Tic.Ltd Şti. inşaat sektöründeki yerli ve ithal mevcut Derz Kesme ve Karot Makinalarında kullanılan Lehimli tip Testere ve Karot Uçlarının tedariklerine karşılık; Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren girişim olan “Lazer Kaynaklı” Testere ve Karot Ucu tedariklerine titiz ve hassasiyetle yürütülen AR-GE çalışmaları sonrası  yüksek teknolojiyi içeren donanımlı ekipmanlarıyla kendi üretim kapasitesi ile başlamıştır.

 

Üretimi yapılmakta olan Lazer Kaynaklı Testere/Bıçaklar & Karot Uçları günümüz inşaat sektörünün geniş kitlelerine hitap edecek küçük/orta/büyük çaplarda değişik malzeme tiplerine yönelik kesimleri sağlayabilen ve çok amaçlı  farklı kullanım alanlarını kapsayan çeşitlilik arz edecek şekilde üretilen ürünleri içermektedir.

 

Ürünlerimizin kullanımı ile Özel Sektör, Resmi Kurum ve Kuruluşlarının dahil olduğu tüm kullanıcı kitlesi, işlerinde maksimum performansın daha uygun maliyetlerle karşılandığı, güvenilir ve daha bilinçli kullanımı sağlayan yeni bir boyutla buluşacaktır.

 

Bu vesile ile girişimimiz;

  • Daha Yüksek Kalite
  • Daha Uzun Kullanım
  • Daha Uygun Maliyet

 

avantajlarını sağlayarak tüm projelerinize, taahhüt ve inşaat işlerinize değer katan kaçınılmaz yeni bir sistem ve dolayısıyla sizlere devamlılık arz eden kalıcı çözümleri sağlayacaktır.

 

Tercih edeceğiniz ihtiyaç duyulan çaplardaki ürünlerimizin talepleriniz doğrultusundaki sevkiyatları takibinde ürünümüzün kesim kalitesine yönelik şantiye yetkililerinizin görüşleri sonrası güçlü AR-GE donanımımızla daimi tedarikçiniz olacağımız inancındayız. Ürünlerimizin kalitesine yönelik iddiamız kullanımlarınız sonrası testerelerimizin performansıyla sizlerle buluşmuş olacaktır.

 

Üretimini yaptığımız Lazer Kaynaklı Testere/Bıçaklarımızın ve Karot Uçlarımızın kullanımıyla, ürünümüzün firmanıza sağladığı “maliyet avantajları ve kullanımına yönelik kolaylıklar” işbirliğimizin devamlılığını sağlayacak önemli bir unsur olmakla birlikte, firmamız Lazer Teknoloji ve Güvencesiyle yatırım ve projelerinize değer katarak sizlere hizmet vermenin ayrıcalıklı gururunu yaşayacaktır.